جمعه، مترو رایگان است

به گزارش انتخاب؛ روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران با تسلیت سالروز شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت حضرت امام رضا (ع) اعلام کرد: برای تسهیل حضور مردم متدین شهر تهران در نماز جمعه مورخ پانزدهم بهمن، از ساعت 10 صبح، همه خطوط 1 ، 2 ، 4 و 5 متروی تهران، رایگان در خدمت شهروندان است.
علي رغم گذشت بيش از 5 ماه؛

تفاهم نامه واگذاري پيش دبستاني ها به آموزش و پرورش امضا نشد

مديركل دفتر دوره پيش دبستاني وزارت آموزش و پرورش درباره آخرين وضعيت دوره پيش دبستاني كه قرار بود زير نظر آموزش و پرورش و با مجوز اين وزارتخانه فعاليت كند، گفت: هنوز تفاهم نامه واگذاري پيش دبستانيهاي بهزيستي به آموزش و پرورش امضا نشده است.

اعلام ظرفيت هاي جديد اعزام به عمره در هفته آينده

رئيس سازمان حج و زيارت گفت: درصورتي كه بعد از مهلت ثبت نام اولويتهاي اعلام شده، ظرفيت براي اعزام به عمره باقي مانده باشد، اولويتهاي جديد در هفته آينده اعلام خواهد شد. علي ليالي در گفتگو با برنا با بيان اين مطلب اظهار داشت: آخرين مهلت اعلام شده براي اولويتهاي فعلي 20 بهمن بوده و در صورتي كه ظرفيت اعزام به عمره مفرده تكميل نشود، اولويتهاي جديد اعلام خواهد شد.

توصيه هاي پليس پيشگيري به والدين

پليس پيشگيري نيروي انتظامي با به بررسي مشكلات و آسيب هاي اجتماعي، توصيه هايي را براي خوانندگان مطبوعات تدارك ديده است كه از اين پس هر دو هفته يك بار آن را براي اطلاع شما، بخصوص آگاهي خانواده ها در همين ستون خواهيم خواند.

وقوع بهمن در جاده هراز و گرفتاری مسافران

این بهمن عظیم که موجب بسته شدن جاده شده، مسافران و عابران حاظر در این محور را نیز گرفتار کرده است که خوشبختانه جز همان یک راهدار هیچ یک از مردم، وسائل نقلیه و مسافران با بهمن برخورد نکرده اند