بی بی سی: روز خشم در عربستان با اتفاق خاصي همراه نبود

بیشتر مناطق عربستان در روز خشم شاهد آرامش نسبی بود. به گزارش شبکه تلویزیونی بی بی سی عربی در حالی که فعالان عربستانی از طریق فیس بوک مردم را به تظاهرات در روز خشم دعوت کرده بودند بیشتر مناطق این کشور ارامشی نسبی را در این روز تجربه کردند.

"جرات دارید در نماز جمعه شرکت کنید"

به گزارش خبرگزاری انتخاب؛ لویزیون لیبی روز جمعه در خبر فوری ازهمه شهروندان و اهالی منطقه الشرقیه این کشور خواست برای اقامه نماز جمعه به مراکز و میدانهای عمومی نروند .

مربيان مهد کودک ها در فرانسه اعتصاب کردند!

مربیان مهد کودک های فرانسه در اعتراض به طرح اصلاحات دولت امروز اعتصاب می کنند. به گزارش شبکه پنج تلویزیون فرانسه ، مهد کودک های فرانسه به شرایط کار و طرح های دولت برای کاستن از تعداد مربیان اعتراض دارند.

گزارشگران بی.بی.سی بازداشت شدند

نيروهاي دولتي درگير نبردي سنگين براي خارج كردن كنترل شهر زاويه از دست شورشيان هستند. اين نيروها طي چهار روز اخير با آتش تانك و توپخانه اين شهر واقع در 50 كيلومتري طرابلس را هدف گرفته اند.

ادعای بازداشت حسنی مبارک

یک روزنامه مصری ادعا کرد که حسنی مبارک دیکتاتور سابق مصر به منظور بازخواست درباره چندین قضیه،‌ هم اکنون در اختیار ارتش مصر بوده و در بازداشت بسر می‌برد.

جنايت تكان دهنده پسر ديكتاتور مصر

روزنامه كويتي الجريده روز دوشنبه مدارك فوق محرمانه و تكان دهنده اي را فاش كرد كه نشان مي دهد جمال پسر مبارك و حبيب العادلي وزير كشور رژيم مبارك دستور انفجارهاي شرم الشيخ در 23 ژوئيه 2005 را صادر كرده اند تا از يك تاجر مصري كه حق كميسيون جمال از قرارداد صادرات گاز را كاهش داده بود انتقام جويي كنند.