مربی ایرانی سرمربي عراق مي شود؟

فدراسيون فوتبال عراق که اکنون هسته مرکزي آنرا کرد زبانان اين کشور در اختيار دارند پس از اخراج وولفگانگ سيدکا از تيم ملي شان به دنبال يک مربي باتجربه و آسيايي هستند.

اين مردان را چگونه سرمربي تيم ملي کنيم؟

مي گويند ليگ آينه تمام قدي است براي فوتبال ايران. سالها از دل همين ليگ، براي تيمهاي ملي مان فقط به دنبال بازيکن گشتيم و البته شايد اين بزرگترين اشتباهي بود که از تک بعدي کردن نگاه مان مرتکب شديم. به ليگ بايد با نگاهي دقيق تر خيره شد.

پيروزي بارسلونا بر اتلتيک بيلبائو

تیم فوتبال بارسلونا در آخرین دیدار یکشنبه شب در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و چهارم قهرمانی باشگاه‌های اسپانیا با پیروزی در برابر اتلتیک بیلبائو، بار دیگر جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها مستحکم کرد.

قصه ی میلان و برلوسکونی

قصه ی میلان و برلوسکونی
امروز در بازي ميلان برابر کيه وو در شهر ورونا، بازيکنان روسونري با پيراهن ويژه اي با امضاي سيلويو برلوسکوني نخست وزير ايتاليا به مناسبت بيست و پنجمين سال حضور او در مقام رياست باشگاهي که بيستم فوريه سال 1986 از سوي وي خريداري شده، به ميدان خواهند رفت.

پیروزی پرسپولیس مقابل شاهین

پیروزی پرسپولیس مقابل شاهین
در آخرين ديدار از هفته بيست و سوم ليگ برتر فوتبال ديروز تيم هاي فوتبال شاهين بوشهر و پرسپوليس در بوشهر به مصاف هم رفتند که در پايان سرخ پوشان تهران با نتيجه 2 بر يک از سد ميزبان خود گذشتند.

سرمربي بعدي تيم ملي کيست؟

مهم ترين سوالي که در ذهن هواداران فوتبال ايران وجود دارد، اين است که چه کسي جانشين کارلوس کرش، نامزد اصلي سرمربي گري تيم ملي ايران خواهد شد.

تصاویر: خون به زمین ریخته ی فیروز کریمی

گل نوشت: با اینکه فیروز کریمی سعی کرده مضروب شدن و انتقال به بیمارستان را تکذیب کند اما تصویر قطرات خونی که از سر شکسته این مربی روی راهروهای هیأت فوتبال خوزستان جاری شده، گویای ماجراست.
اتهام «مارک ربايي» به کمپاني ايتاليايي؛

دعواي فورد و فراري به دادگاه کشيد

کمپاني فورد شکايت رسمي خود عليه کمپاني فراري را به دادگاه ديترويت تسليم کرده است. فورد، کارخانه اتومبيل سازي ايتاليايي را متهم کرده که نام يکي از «پيک آپ» هاي موفق اين برند به نام « F - 150 » را براي اتومبيل جديد خود در رقابتهاي فصل آتي فرمول يک برگزيده است. فراري نام اتومبيل جديدش را « F150 » انتخاب کرده و فورد به همين دليل از اين کمپاني به دادگاه ديترويت شکايت کرده است.