پیروزی پرسپولیس مقابل شاهین

پیروزی پرسپولیس مقابل شاهین
در آخرين ديدار از هفته بيست و سوم ليگ برتر فوتبال ديروز تيم هاي فوتبال شاهين بوشهر و پرسپوليس در بوشهر به مصاف هم رفتند که در پايان سرخ پوشان تهران با نتيجه 2 بر يک از سد ميزبان خود گذشتند.

سرمربي بعدي تيم ملي کيست؟

مهم ترين سوالي که در ذهن هواداران فوتبال ايران وجود دارد، اين است که چه کسي جانشين کارلوس کرش، نامزد اصلي سرمربي گري تيم ملي ايران خواهد شد.

تصاویر: خون به زمین ریخته ی فیروز کریمی

گل نوشت: با اینکه فیروز کریمی سعی کرده مضروب شدن و انتقال به بیمارستان را تکذیب کند اما تصویر قطرات خونی که از سر شکسته این مربی روی راهروهای هیأت فوتبال خوزستان جاری شده، گویای ماجراست.
اتهام «مارک ربايي» به کمپاني ايتاليايي؛

دعواي فورد و فراري به دادگاه کشيد

کمپاني فورد شکايت رسمي خود عليه کمپاني فراري را به دادگاه ديترويت تسليم کرده است. فورد، کارخانه اتومبيل سازي ايتاليايي را متهم کرده که نام يکي از «پيک آپ» هاي موفق اين برند به نام « F - 150 » را براي اتومبيل جديد خود در رقابتهاي فصل آتي فرمول يک برگزيده است. فراري نام اتومبيل جديدش را « F150 » انتخاب کرده و فورد به همين دليل از اين کمپاني به دادگاه ديترويت شکايت کرده است.

ميلان جايگاه خود را در صدر جدول سري آ تثبيت کرد

تیم فوتبال آ ث میلان روز شنبه با پیروزی چهار بر صفر مقابل پارما در بازی نخست هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا فاصله خود را با تیم رده دومی ناپولی به شش امتیاز افزایش داد. آ ث میلان باید منتظر بماند تا نتیجه بازی ناپولی با آ اس رم در دیگر بازی شنبه شب و و بازی روز یکشنبه اینتر میلان با یوونتوس در تورین مشخص شود.

سند: اثبات اتهام دایی به شیث؟

سند: اثبات اتهام دایی به شیث؟
شیث رضایی كاپیتان سابق پرسپولیس كه این روزها به دلیل اختلاف با دایی از تیم كنار گذاشته در مصاحبه ای به شدت از دایی انتقاد كرد و دایی در مقابل به او پاسخ داد.

8 میلیارد تومان هزینه 3 مربی تیم ملی!

جدی‌ترین گزینه سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران در حالی دوشنبه شب از طریق مرز هوایی فرودگاه امام خمینی(ره) وارد تهران شد تا به‌طور رسمی مذاکرات خود را برای هدایت تیم ملی فوتبال با مدیران فدراسیون فوتبال و مسوولان سازمان تربیت بدنی آغاز کند که بحث رقم قرارداد وی یکی از مهمترین مباحث حضور این مربی پرتغالی در ایران است.