کریم باقری: استقلال برو نیستم

کاپیتان 38 ساله پرسپولیس که اواسط فصل و پس از اینکه پی برد جایی در برنامه‌های تاکتیکی دایی ندارد، گفت از فوتبال کنار می‌کشد اما حالا یک ماه مانده به پایان لیگ‌، به نظر می‌رسد او سال بعد دوباره برای پرسپولیس بازی می‌کند. پرسپولیسی که البته این بار دیگر دایی را روی نیمکت نخواهد داشت.

یک هوادار پرسپولیس سکته کرد و درگذشت

در روزهایی که تیم‌ها سر و جان خود را فدای سه امتیاز می‌کنند و برای رسیدن به این هدف بازی جوانمردانه رنگ می‌بازد، اینکه یک هوادار در کنار زمین مسابقه می‌میرد و جان می‌دهد، اتفاقی عجیب نیست. بعدازظهر 22 فروردین ورزشگاه فولادشهر اصفهان پذیرای ذوب‌آهن و پرسپولیس بود. یک بازی مثل همه دیدارهای لیگ برتر که همه‌اش شبیه یکدیگر است و تنها تفاوت آنها اتفاقات و حواشی است که در زمین مسابقه رقم می‌خورد.

الجزيره :حوادث نيروگاه هسته اي فوکوشيما حساسيت ها درباره چرنوبيل را افزايش داد

حوادث مربوط به نیروگاه هسته ای فوکوشیما در ژاپن حساسیت ها درباره نیروگاه چرنوبیل را افزایش داده است . به گزارش شبکه الجزیره انگلیسی ؛دولت های سراسر دنیا اعطای هفتصد و هشتاد و پنج میلیون دلار کمک برای تامین امنیت نیروگاه هسته ای چرنوبیل را وعده دادند .

علی دایی: الگوي كسي كه شكلك در مي‌آورد نيستم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: من الگو و اسطوره كسي كه تمارض مي‌كند، بازي جوانمردانه را رعايت نمي كند، روي سرش تيغ مي‌اندازد، ادا و اطوار مي‌ريزد، براي مسخره كردن تيم و بازيكنان حريفش شكلك و زبانش را در مي آورد، نيستم.